HAKKIMIZDA

  Kalyata Denizcilik Lojistik sektöründe operasyonel hizmetlere kurumsal çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Şirket merkezi İstanbul'dadır. Şirketimizin faaliyet alanı başta Trabzon Limanı olmak üzere tüm Karadeniz limanlarıdır. Hedefimiz ihtisas alanı olarak seçtiğimiz tüm limanlarda ve bölgelerde, hizmet kalitemiz ve iş ortaklarımızın karşılaştığı sorunlara getirdiğimiz kolaylaştırıcı çözümler ile fark yaratmaktır. Kalyata Denizcilik temel değerler olarak güven, doğruluk ve kalite üzerine kurulmuştur.

Hedefimiz gücümüzü bu değerlerden alan sağlıklı ve sürekli büyümesiyle çalıştığı her kurum, kişi ve içinde bulunduğu topluma katma değer katan bir şirket olmaktır.


MİSYON

Kalyata Denizcilik olarak uzmanlığımızla hizmette bulunduğumuz şirketlere, kurumlara, temel değerlerimizle bütünleşmiş, en zor gözüken işleri kolaylaştıran bir çözüm ortağı olmak.


VİZYON

Türkiye ve Dünya çapında tanınan lider Lojistik, Denizcilik, İthalat-İhracat firması olmak.


DEĞERLERİMİZ

Başarma Azmi ve Kalite Başarma azmi ile hep en iyi olmayı hedefleriz. Daima gelişime açık bir anlayışla başarımızı yükseğe taşır ve rakiplerimizden daha iyisini yaparak fark yaratırız.Bireysel İnsiyatif ve Sorumluluk

Verimli bir ekip çalışması içerisinde hepimiz etkin bir lider ve güçlü bir takım oyuncusuyuz. Yetkinlik ve uzmanlığımız ışığında sorumluluk alır, bireysel insiyatif kullanırız.

Dürüstlük

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, hissedarlarımız ve diğer iş ortaklarımızla şeffaf, uzun süreli,kalıcı ve dürüstlük temeline dayanan ilişkiler kurarız.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimizin öncelikleri bizim stratejimizi belirler. Müşterimizi iyi anlar, değişen gereksinimlerini önceden görür ve bu gereksinimleri en hızlı bir şekilde karşılarız.

Topluma Katkı

Türkiye'nin temel değerleri ve mirasını korumak için sosyal, kültürel, sanatsal ve eğitsel projeler üretiriz. Kazancımızı topluma yatırım yapmak için kullanırız. Gelişmiş çevre, sağlık ve güvenlik standartlarını uygularız.

Kalite ve Temiz İşleyiş

İş sürecinde temiz işleyiş sorun ve sorunsalları şeffaf bir şekilde paylaşarak kriz anlarında etkin yönetim.