HİZMETLERİMİZ

  Gemi Acenteliği

Şirketimiz Başta Trabzon Limanı olmak üzere, tüm limanlarda her çeşit gemiye ( Konteyner, Dökme Yük, Proje… ) acentelik hizmeti vermektedir.

    

Stoklama ve Depolama

Şirketimiz, Trabzon Liman sahası içinde bulunan stok sahasında ağırlıklı ve uzmanlaşmış olarak maden yükleri ve istenilen her çeşit yüke stoklama ve uzun süreli depolama hizmeti sağlamaktadır.

    

Konteyner Hizmetleri

-Konteyner Temizliği: Her türlü konteyner, her çeşit yükün özelliğine göre yüklemeye hazır hale getirilmektedir. -Konteyner Kaplama-Naylonlama: Konteynere yüklenen yükün özelliğine göre; talep edildiği taktirde konteynerlere kaplama, naylonlama hizmeti verilmektedir. -Konteyner Puantajı, Yükleme-Tartım Nezareti: Konteynerlerin boşaltma limanlarının gerektirdiği limitlerde yüklenmesi, tartılması işlemlerine nezaret edilmesi, puantaj ve çeki listesinin hazırlanması hizmetleri, Şirketimizce verilmektedir.

    

Dökme (Bulk) Yük Hizmetleri

Dökme (Bulk) yük hizmetinde uzmanlaşmış olarak; Şirketimiz profesyonel ekibiyle her tür ve tonajda dökme yük gemisinin gerektirdiği yükleme operasyonunun yönetilmesi, malın tartımına ve terminaline nezaret edilmesi, dokümantasyon ve yükleme operasyonunun gerektirdiği anlık bilgilendirme ve raporlamanın sağlanması hizmetlerini vermektedir.

     

Lashing & Unlashing

Şirketimizce; Başta mermer yükleri olmak üzere tüm lashing (sabitleme) ve unlashing (çözme) gerektiren yüklerin konteynerize edilmesi ve tahliyesi hizmetleri verilmektedir.

     

Dış Saha Konteyner Dolum

Şirketimiz bünyesinde bulunan konteyner yüklemeye özel 2 tonluk loaderimiz, profesyonel operatörümüz, dış saha yüklerinin konteynerize edilmesi için özel olarak tasarlanmış hidrolik ayarlı özel çelik rampamız ile her türlü yükün gerektiğinde dış sahalarda yüklenmesi hizmetleri Şirketimiz tarafından verilmektedir.

    

Kara Nakliyesi

Şirketimiz; Başta Karadeniz Bölgesi'ndeki limanlar olmak üzere Türkiye'nin her bölgesine müşterilerimizin talep etmesi durumunda kara nakliyesi hizmetlerinde çözüm ortaklığı sağlamaktadır.